Dzisiaj na stacji paliw nie tylko można zatankować swój samochód, ale także napić się wyśmienitej kawy. Dla wielu kierowców możliwość zakupu tego gorącego napoju w podróży przesądza o wyborze miejsca do tankowania. Jak wybrać dobry ekspres na stację benzynową?

Dlaczego warto kupić ekspres na stację paliw?

Własne kawiarnie ma wiele dużych sieci stacji paliw, między innymi Orlen, BP czy Shell. Mniejsze stacje także mogą serwować pyszną kawę. Dlaczego warto to robić?

Atuty posiadania ekspresu na stacji paliw:
– Przyciągnięcie nowych klientów,
– Większe zadowolenie kupujących,
– Pozytywny odbiór stacji paliw,
– Zwiększone przychody ze sprzedaży.

Ekspresy na stację paliw – jaki rodzaj wybrać?

Do kategorii ekspresów do kawy zaliczane są różne rodzaje urządzeń. Nie każde jednak nadaje się na stację paliw. Na jaki typ ekspresu warto zwrócić uwagę?

Najczęściej używane ekspresy na stacji paliw to ekspresy ciśnieniowe automatyczne. To rodzaj urządzeń, które przygotowują pyszną kawę w wielu wariantach po naciśnięciu przycisku.

Dobry ekspres na stację paliw – czym musi się wyróżniać?

Na stację paliw, czyli w miejsce, gdzie przygotowuje się kawę niemalże ciągle, należy wybrać ekspres profesjonalny, czyli wyróżniający się wysoką wydajnością, a także z różnorodnymi opcjami napojów w menu.

Urządzenia te dają dostęp do wielu pysznych wariantów kaw. Przykładowo automatyczne ekspresy od autoryzowany partner Franke mogą przygotować napoje jak espresso, kawa parzona, kawa czarna, kawa z mlekiem, cappuccino, latte macchiatto, kawa z syropem, gorąca czekolada i wiele innych.

Profesjonalne ekspresy automatyczne nie są przy tym skomplikowane i czasochłonne w obsłudze, dlatego pracownicy stacji nie muszą posiadać umiejętności baristy i poświęcać wiele czasu na szykowanie napojów.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *