Ursus jest jedną z coraz popularniejszych dzielnic w Warszawie, gdzie obecnie deweloperzy prowadzą wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Ile kosztują mieszkania deweloperskie na Ursusie? Sprawdzamy aktualne ceny!

Ursus – dlaczego warto kupić tu mieszkanie?

Kiedyś Ursus był dzielnicą o charakterze przemysłowym. Teraz pofabryczne tereny stają się przestrzenią do budowy nowych osiedli mieszkaniowych, zmieniając charakter tej części Warszawy.

Osobom chcącym zakupić nowe mieszkania Ursus prezentuje wiele osiedli mieszkaniowych. O ich powodzeniu wśród kupujących decyduje szereg czynników, w tym dobra komunikacja, rozbudowana infrastruktura, ciekawe tereny zielone przeznaczone do rekreacji, a także różnorodność dostępnych ofert mieszkań doskonałych zarówno dla singla, jak i dla większej rodziny.

Za zakupem mieszkania na Ursusie przemawiają także przystępne ceny, które plasują się na poziomie niższym niż w centrum miasta. To powoduje, że jest to interesująca propozycja dla osób, którym zależy na zakupie własnego „M” bez przepłacania.

Nowe osiedla mieszkaniowe na Ursusie

Obecnie realizowane nowe osiedla mieszkaniowe na Ursusie tworzą idealną przestrzeń do życia. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania oferowane przez deweloperów w tej lokalizacji mogą być także dobrym pomysłem na biznes.

Oferty nowych mieszkań w Ursusie czekają między innymi w ofercie dewelopera Victoria Dom. Zrealizowane przez niego osiedla mieszkaniowe Ursus Factory w dzielnicy Ursus cieszą się dużym powodzeniem w szczególności wśród singli, par oraz młodych rodzin, które poszukują komfortowej przestrzeni do życia w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Na osiedlach dostępne są mieszkania 1, 2, 3 oraz 4-pokojowe, wyposażone w balkony lub ogródki.

Więcej informacji o mieszkaniach na Ursusie dostępnych w ofercie dewelopera można znaleźć na jego stronie internetowej victoriadom.pl.

Mieszkania na Ursusie od dewelopera – ceny

Osobom planującym zakupić nowe mieszkania Ursus oferuje dostęp do nieruchomości w cenach rozpoczynających się od około 8 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Ceny za 2-pokojowe nowe mieszkania na Ursusie rozpoczynają się od około 370 tysięcy złotych. Największe lokale związane są z wydatkiem około 800 tysięcy złotych.

Aktualne oferty mieszkań od deweloperów na Ursusie można znaleźć już teraz na ich stronach internetowych.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *