Wielu klientów poszukuje innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań przy budowie domu, które dają możliwość stworzenia wielu aranżacji. O takich materiałach warto myśleć już na etapie budowy. Na co należy zwrócić uwagę? O to nasza podpowiedź.

Po pierwsze – strop rectot

Wykonanie stropu to niezwykle ważny element każdej budowy. Musi być on solidny i trwały. Dlatego też ważne są użyte do tego materiały. Wielu fachowców stawia ostatnio na strop rector, czyli
elementy, które zostały stworzone do konstruowania stropów w różnorodnych budynkach. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które można zastosować w każdym budynku i na każdym poziomie.

Po drugie – miejsca montażu

Strop rector można montować zarówno na wielkogabarytowych powierzchniach, takich jak: centra handlowe, hale produkcyjne, magazyny oraz w blokach i apartamentowcach mieszkalnych czy biurowych. Ten materiał również świetnie się sprawdza w domkach jednorodzinnych i mniejszych budynkach. Strop rector nie zabiera przestrzeni. Te elementy zostały stworzone tak, by można je było spokojnie łączyć z elementami, które zostały wykonane w innej technologii.

Po trzecie – zalety

Klienci, którzy zastosowali w swoich inwestycjach tego rodzaju stropy doceniają je przede wszystkim za bardzo proste i niezwykle szybkie pokrycie powierzchni stropowanej. Dodatkowo, ich użycie znacznie zmniejsza koszty całej inwestycji. Mieszkańcy bloków, które powstały z użyciem takich płyt nie narzekają na hałasy od sąsiadów z góry. Płyty te doskonale dbają o dźwiękoszczelność pomieszczeń i ograniczają przedostawanie się hałasów z innych pomieszczeń lub z zewnątrz.

Strop rector cennik

Similar Posts

1 Comment

  1. strop, dość istotny element domu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *