Wielu mechaników wyjeżdża do Wielkiej Brytanii, gdzie zakłada własny warsztat samochodowy. Nie da się bowiem ukryć, że założenie własnej działalności gospodarczej na wyspach znacznie prostsze w stosunku do Polski. Jak więc otworzyć warsztat samochodowy w UK?

Jak otworzyć warsztat samochodowy w Wielkiej Brytanii?

Wbrew pozorom, w UK założenie warsztatu samochodowego jest bardzo łatwe. Wszelkie formalności można załatwić poprzez wypełnienie formularza przez Internet, bądź za sprawą infolinii, gdzie podaje się niezbędne informacje. Wśród nich wymienia się między innymi formę prowadzonej działalności, to jest jednoosobowa (self-employment), spółka cywilna (partnership) lub spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (limited).

Następnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego miejsca na warsztat samochodowy. Wówczas istnieje możliwość wynajęcia, bądź zakupu budynki, tak aby zagwarantować potencjalnym klientom dogodną lokalizację oraz zapewnić świadczenie kompleksowych usług w zakresie na przykład napraw oraz konserwacji auta.

Jak ubezpieczyć warsztat samochodowy w UK?

Warsztat samochodowy w UK warto ubezpieczyć, tak aby być pewnym, że nic złego się nie stanie. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług ubezpieczyciela, który dostosowuje swoją ofertę do wszystkich biznesów.

Założenie więc własnego warsztatu samochodowego nie jest skomplikowane. Należy jednak odpowiednio się do tego przygotować, przeliczyć koszty i sporządzić listę wyposażenia, a także wybrać odpowiednią lokalizację na własną działalność.

Wymiana opon gorzów

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *