Profesjonalne kosmetyki samochodowe Xpert znane w Wielkiej Brytanii są już dostępne na polskim rynku. Co warto wiedzieć o asortymencie firmy? Sprawdzamy dostępne preparaty i opinie!

Xpert – kosmetyki do car detailingu

Marka kosmetyków samochodowych Xpert wywodzi się z Wielkiej Brytanii i dostępna jest na wielu rynkach zagranicznych. Dzisiaj z jej oferty można skorzystać także w Polsce.

Stworzone przez Xpert kosmetyki samochodowe są dedykowane do profesjonalnego car detailingu w salonie, na myjni i w domu.

Przegląd kosmetyków samochodowych Xpert

W ofercie Xpert znajdują się kosmetyki samochodowe przeznaczone do oczyszczania, pielęgnacji, konserwacji i renowacji pojazdu.

Wśród produktów Xpert dostępne są:
– Chemia samochodowa do czyszczenia karoserii, w tym szampony do karoserii samochodowej, specjalistyczne preparaty do usuwania owadów, aktywna piana, środki do mycia auta bez wody, płyny do mycia szyb.
– Kosmetyki do pielęgnacji wnętrza pojazdu – uniwersalne detergenty APC, dressingi do kokpitu, płyny do czyszczenia tapicerek, dywaników, środki do skórzanych tapicerek.
– Środek do czyszczenia silników.
– Środek do usuwania kleju, naklejek, lepiku, smoły.
– Kosmetyki do czyszczenia felg samochodowych.
– Dressing do opon.

Co sądzą o kosmetykach Xpert ich użytkownicy?

Ze względu na pozytywne opinie Xpert jest uznaną firmą na rynku car detailingu. Jej produkty cenione są ze względu na skuteczność, przystępne ceny, a także łatwe w użyciu formuły.

Kosmetyki Xpert można kupić w salonach car detailingu, sklepach motoryzacyjnych, na myjniach samochodowych, w wybranych warsztatach i sklepach internetowych.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *