Insulina to lek niezbędny do życia tysiącom osób na całym świecie. Każdy diabetyk codziennie musi przyjmować insulinę, aby móc normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem każdego dnia. Insulina może być podawana za pomocą nowoczesnych, specjalistycznych zestawów infuzyjnych, które w znacznym stopniu ułatwiają jej przyjmowanie.

Zestawy infuzyjne Medtronic niezbędnym produktem dla każdego cukrzyka

Nowoczesne pompy insulinowe to wysokiej jakości produkty, które ułatwiają przyjmowanie insuliny każdego dnia. Są one całkowicie bezpieczne i bardzo proste w użyciu. Zapewniają praktycznie bezbolesne wkłucie i są bardzo przyjazne dla skóry pacjenta. Mogą z nich korzystać nawet osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie, ponieważ są to produkty hipoalergiczne. Ponadto urządzenia te są bardzo elastyczne oraz wytrzymałe, a także zostały opatrzone specjalnym certyfikatem jakości. Są bardzo komfortowe w użyciu i znacznie zwiększają efekty terapii insulinowej dając naprawdę fantastyczne rezultaty.

Co należy wziąć pod uwagę wybierając dla siebie zestaw insulinowy?

Firma Medtronic oferuje trzy różne zestawy infuzyjne, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych grupach pacjentów. aby odpowiednio dobrać zestaw insulinowy, który będzie odpowiadał naszym wymaganiom i potrzebom, należy wziąć pod uwagę trzy najistotniejsze aspekty: wiek, budowę ciała oraz aktualny tryb życia. Oczywiście ostateczny wybór zestawu insulinowego powinno się skonsultować z lekarzem prowadzącym lub pielęgniarkom diabetologiczną jeszcze przed dokonaniem zakupu. Zestawy infuzyjne znajdziecie do kupienia na stronie Idiabetyk.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *