Insulina to lek niezbędny do życia tysiącom osób na całym świecie. Każdy diabetyk codziennie musi przyjmować insulinę, aby móc normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem każdego dnia. Insulina może być podawana za pomocą nowoczesnych, specjalistycznych zestawów infuzyjnych, które w znacznym stopniu ułatwiają jej przyjmowanie.

Zestawy infuzyjne Medtronic niezbędnym produktem dla każdego cukrzyka

Nowoczesne pompy insulinowe to wysokiej jakości produkty, które ułatwiają przyjmowanie insuliny każdego dnia. Są one całkowicie bezpieczne i bardzo proste w użyciu. Zapewniają praktycznie bezbolesne wkłucie i są bardzo przyjazne dla skóry pacjenta. Mogą z nich korzystać nawet osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie, ponieważ są to produkty hipoalergiczne. Ponadto urządzenia te są bardzo elastyczne oraz wytrzymałe, a także zostały opatrzone specjalnym certyfikatem jakości. Są bardzo komfortowe w użyciu i znacznie zwiększają efekty terapii insulinowej dając naprawdę fantastyczne rezultaty.

Co należy wziąć pod uwagę wybierając dla siebie zestaw insulinowy?

Firma Medtronic oferuje trzy różne zestawy infuzyjne, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych grupach pacjentów. aby odpowiednio dobrać zestaw insulinowy, który będzie odpowiadał naszym wymaganiom i potrzebom, należy wziąć pod uwagę trzy najistotniejsze aspekty: wiek, budowę ciała oraz aktualny tryb życia. Oczywiście ostateczny wybór zestawu insulinowego powinno się skonsultować z lekarzem prowadzącym lub pielęgniarkom diabetologiczną jeszcze przed dokonaniem zakupu. Zestawy infuzyjne znajdziecie do kupienia na stronie Idiabetyk.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *