Naprawa konsol bez wychodzenia z domu

Twoja konsola wymaga profesjonalnej diagnostyki i naprawy? Teraz serwis konsol możesz zamówić bez wychodzenia z domu! Usługa polegająca na serwisie z kurierem cieszy się dzisiaj bardzo dużą popularnością. To najlepszy wybór, gdy konieczne jest zarówno czyszczenie PS4, jak również wymiana zasilacza albo lasera w Xbox One. Wystarczy tylko przygotować sprzęt – zapakować go bezpiecznie do kartonu, a potem przekazać kurierowi, który dowiezie go do serwisu!

Jak odbywa się serwis konsol z usługą kurierską?

Aby zamówić serwis konsol z kurierem, należy skontaktować się z serwisem świadczącym tego rodzaju usługi. Najczęściej wszystko można zrobić przez internet. Do specjalnego formularza wpisuje się swoje dane osobowe, adresowe i kontaktowe, a także opisuje się usterkę konsoli. Kurier odbiera sprzęt – nawet następnego dnia. Odwozi go do serwisu. Tam urządzenie jest diagnozowane. Po wykonaniu ekspertyzy klient informowany jest o przyczynie usterki, kosztach naprawy i może zdecydować się na jej naprawę. Gdy wyraża zgodę, konsola jest naprawia i potem odsyłana kurierem do klienta.

Czy serwis konsol z kurierem jest drogi?

Taki serwis konsol, na przykład wymiana lasera czy czyszczenie PS4, nie jest związany ze znacznie wyższym kosztem niż zwykła naprawa stacjonarna. Dokładne cenniki różnych typów napraw można znaleźć na stronach internetowych serwisów. Co więcej, to duża wygoda, a także oszczędność czasu, ponieważ wszystko można załatwić wtedy bez konieczności wychodzenia z domu!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *