Ile par butów powinna mieć kobieta w swojej szafie? Jak się okazuje nie jest to mała ilość, bo naprawdę kochamy buty i nie ma limitu, który byśmy nie przekroczyły dla kolejnej pary ślicznego obuwia. Nie działają na nas także stwierdzenia, że mamy już taką samą parę butów w domu i kupujemy zupełnie podobny egzemplarz. Przecież kolor ma znaczenie i to już jest wystarczający powód, by kupić dwie pary szpilek tego samego modelu. Zajrzyj na blog wspołautora wpisu, ostanio wspomniał problem śmierdzących butów.

5 par to minimum

Większość z nas deklaruje, że pięć par butów w damskiej szafie to absolutne minimum. Wśród pięciu par znajdziemy buty do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, buty na randkę, imprezę i oczywiście buty na trening. Czy jest to naprawdę konieczna ilość jaką powinnyśmy znaleźć w swojej szafie? Oczywiście, że nie. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań, ale faktem jest, że dobrze jest mieć wybór. Dobrym powodem do posiadania kilku par butów jest również to, że posłużą nam one znacznie dłużej, niż jedna para obuwia noszona dzień przy dniu. Niektóre z nas wybierają takie modele butów, które pasują do większości okazji i zawsze wygląda się w nich rewelacyjnie.

Buty damskie we wiosnę 2020?

Buty damskie we wiosnę 2020, które pokochały kobiety to sneakersy na koturnie. Prawdziwy hit wiosny wśród obuwia damskiego. Sneakersy na krytym koturnie mają niebanalny wygląd, mogą być sportowe lub eleganckie. Często nie decydujemy się na damskie buty sportowe, ponieważ sądzimy, że są za mało kobiece. Sneakersy na koturnie świetnie łączą w sobie sportowy look z wygodą i elegancją. Ukryty koturn sprawia, że buty są wygodne, ale też dodaje nam centymetrów, niczym buty na obcasie.

Similar Posts

1 Comment

  1. 5 par to minimum? Jak to ja mam w swojej szafie ponad 10!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *