klasyczna wanna

Wanna czy prysznic – to niemal filozoficzne pytanie, które zadaje sobie wiele osób na świecie. Czasami wielkość łazienki decyduje samoistnie, ponieważ zmieści ona jedynie niewielką kabinę prysznicową. Ale jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem dużej łazienki masz duże pole do popisu. Na rynku istnieje wiele nowoczesnych, przestronnych kabin prysznicowych, ale także i współczesne, luksusowe wanny…

Warto zwrócić uwagę na propozycje od excellent wanny luksusowe, wygodne i niezwykle efektowne we wnętrzu. Ich zasadniczą zaletą jest możliwość brania długich, relaksujących kąpieli. Prysznic przeważnie służy do szybkiego odświeżenia swojego ciała – wanna natomiast staje się świątynią urody i odpoczynku. Można zakupić różnorodne produkty kosmetyczne urozmaicające kąpiel i sprawiające, że zwykła domowa łazienka staje się spa. Sole i płyny do kąpieli, a także specjalne kule musujące… Wypełniają pomieszczenie cudownymi aromatami, a do tego pielęgnują i wygładzają skórę, która także przesiąka pięknym zapachem. Ponadto w wannie można nałożyć sobie na twarz maseczki i okłady, podobnie z włosami. Wszystko w czasie zanurzenia w wodzie. Wanny są również świetnym miejscem zabawy dla małych dzieci – nie tylko przy wykorzystaniu popularnych kaczuszek do kąpieli. Są różne zabawki, a dziecko zanurzone w ciepłej wodzie powoli oswaja się z nowym środowiskiem i czerpie z niego prawdziwą frajdę.

Istnieje wiele powodów, dla których warto mieć w swoim domu wannę. Wiedzą o tym ci, którzy zdążyli poznać jej zalety w praktyce!

Źródło: besco

Similar Posts

4 Comments

  1. Nie wyobrażam sobie żeby w mojej łazience nie było wanny. Uwielbiam takie kąpiele 🙂

  2. Zdecydowanie jestem zwolennikiem wanny 🙂 Wanna to niesamowita wygoda 🙂

  3. Jeśli tylko jest na nią miejsce..

  4. Uwielbiam po długim dniu wykąpać się w wannie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *