Wybór odpowiedniego miejsca na odpoczynek wakacyjny wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Trzeba dokładnie przeanalizować możliwości budżetowe, własne preferencje oraz atrakcje, które znajdują się w miejscu, do którego planujemy się udać. Popularnymi kierunkami wakacyjnymi są ciepłe kraje, głównie w Europie. Jednak także polskie kurorty nadmorskie cieszą się niemałym zainteresowaniem i goszczą mnóstwo turystów z całego świata.

Pensjonat Zacisze blisko morza

Jedna z takich nadmorskich miejscowości, która oferuje niezapomniane wakacje, jest Mielno. Zwłaszcza w sezonie letnim, miasto tętni życiem i przyciąga turystów z całej Polski. Jednak jest to także okazja, żeby spędzić ten czas spokojnie z dala od miejskiego gwaru. Taką możliwość daje Pensjonat Zacisze. Położony jest w lesie, w klimatycznej otoczce, która zapewnia doskonałą szansę na odpoczynek. Jednocześnie zaletą jest fakt, że Pensjonat Zacisze blisko morza znajduje się, więc nie trzeba przemierzać wielu kilometrów, aby dojść do serca miasta i odwiedzić znajdujące się tu atrakcje.

Pensjonat Zacisze w Mielnie – charakterystyka

Pensjonat Zacisze znajduje się dokładnie 300 metrów od morza, a także w odległości 200 metrów od jeziora Jamno. Do dyspozycji gości jest 16 pokoi – zarówno dla jednej, jak i dla dwóch osób. Każdy klient ma gwarantowane tutaj komfortowe spędzenie wakacji.

Udogodnieniami dokładnie w każdym pokoju są Wi-Fi, łazienka, oraz telewizor. Koszty zależą od daty pobytu. Najdroższe są w samym szczycie sezonu, tj. w lipcu i sierpniu. Za pokój jednoosobowy zapłacimy wtedy 260 złotych, za dwuosobowy 340 złotych, a za dwuosobowy z balkonem 380 złotych. Kwota za wersję Deluxe wyniesie 420 złotych, zaś dostawka 140 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że w tym okresie w cenę pobytu wliczony jest także obiad. Nieco taniej jest w czerwcu, oraz wrześniu i października. Wtedy to ceny wahają się od 140 złotych za pokój jednoosobowy do 320 złotych za pokój Deluxe.
Doba hotelowa trwa tutaj od godziny 14 do 11 następnego dnia.
Innymi atrakcjami, z których mogą skorzystać klienci, są sprzęty plażowe oraz sportowe. Ponadto, za specjalną dopłatą można wypożyczyć łóżko dla dziecka, a także zagwarantować pobyt psom.
Na stronie internetowej Pensjonatu Zacisze można znaleźć wiele intrygujących zdjęć z tego miejsca. Wirtualna galeria z pewnością zrobi wrażenie na niejednym odwiedzającym. Co więcej, na stronie można zapoznać się z całą ofertą, a także uzyskać kontakt z pensjonatem, dzięki któremu będziemy mogli zadać pytania nurtujące nas.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *