Jesteś posiadaczem kamienicy, jednak chcesz ją sprzedać? Takie nieruchomości często powodują duże problemy związane ze znalezieniem kupującego. Jak można zwiększyć szansę na sprzedaż?

Jak sprzedać kamienicę?

Kamienice to nieruchomości mające niekiedy bardzo wysoką wartość, zwłaszcza wtedy, gdy zlokalizowane są one w dużych miastach. Niestety, nie zawsze są w najlepszym stanie technicznym, a czasami mają także wady prawne, na przykład nadal mieszkają w nich lokatorzy, którzy nie chcą się wyprowadzić.

Aby sprzedać kamienicę, należy przede wszystkim przemyśleć strategię transakcji. Gdy czas nie jest tak istotny, można wystawić ogłoszenia we własnym zakresie. Można także zdecydować się na pomoc biura nieruchomości investore.pl.

Jest jednak jeszcze trzecia opcja, czyli skup nieruchomości. To firma, która zajmuje się prowadzeniem błyskawicznych transakcji, odkupując nieruchomości bezpośrednio od ich właścicieli.

Skup kamienic – jak działa?

Firmy prowadzące skup kamienic stanowią odpowiedź na potrzeby właścicieli tych nieruchomości, które nieraz są problematyczne.

W skupie kamienic można sprzedać nieruchomość od ręki i natychmiast otrzymać za nią wypłatę środków w uzgodnionej wcześniej wysokości.

Wybierając skup mieszkań za gotówkę, można otrzymać pieniądze ze sprzedaży i dzięki temu pozbyć się kłopotliwej nieruchomości nawet w ciągu paru dni.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *